Каталог матеріалів

Урок №3 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Моє довкілля

«____»___________20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №3. Моє довкілля

Контур.

ХДТ: малювання їжачка. (фломастери, олівці)

 

Мета: ознайомити учнів з поняттям «контур»; розвивати початкові навички роботи з лінією; формувати у дітей уміння сприймати, аналізувати й розрізняти характерні риси лінійних форм; розвивати дрібну моторику рук; стимулювати розвиток допитливості, виховувати бережливе ставлення до природи

Очікувані результати: здобувач освіти досліджує та обговорює звуки довкілля, передає їх лініями; створює контурний малюнок їжачка, використовуючи різні технічні підходи; бере участь в обговоренні спостережень за довкіллям, висловлює власні думки під час дискусії.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан);

Обладнання: мультимедійний комплект, фломастери, олівці

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Розгляньте малюнок.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Відгадайте загадку.

Слайд5. Розгляньте малюнок.

Слайд6. Запам’ятайте!

Слайд7. Поміркуйте.

Слайд8-11. Розгляньте малюнки.

Слайд12. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд15. Намалюйте їжачка.

Слайд16. Послідовність виконання

Слайд17. Гімнастика для очей

Підсумок

Слайд18. Продемонструйте власні малюнки

Слайд19. Розгляньте малюнки.

Слайд20. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд21-22. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку леґо. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні