Каталог матеріалів

Урок №3 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Мистецтво Польці, Чехії та Угорщини. Чардаш, мазурка, полька. Виконання ритмічного супроводу до чардашу.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №3. Мистецтво Польщі, Чехії та Угорщини. Чардаш, мазурка, полька. Виконання ритмічного супроводу до чардашу. Розучування чеської народної пісні-танцю «Полька»

Мета: визначити характерні риси чеської, угорської і польської музики. Формувати знання музичних жанрів, ознайомитись із музичними інструментами. Розвивати тембровий слух, почуття ритму, вміння порівнювати класичний і сучасний варіант твору, вокальні навички. Виховувати ціннісне ставлення до народної, класичної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-6. Слово вчителя.

Слайд7. В. Монті. Чардаш.

Слайд8. Ф. Шопен. Мазурка.

Слайд9. Г. Грецький. Чеська жартівлива полька.

Слайд10. Якими почуттями сповнена музика?

Слайд11. Охарактеризуй прослухану музику, скориставшись підказками королеви Мелодії та короля Ритму.

Слайд12. Виконай ритмічний супровід до чардашу. Обери інструмент.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Послухаємо чеську народну пісню-танець «Полька».

Слайд15-16. Розучуємо текст чеської народної пісні-танцю «Полька».

Слайд17. Виконання пісні «Полька».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні