Каталог матеріалів

Урок №3 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Комфортний освітній простір. Правила безпеки в школі. Раціональна організація навчання та відпочинку.

«____»___________20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №003. Комфортний освітній простір. Правила безпеки в школі. Раціональна організація навчання та відпочинку.

Мета: ознайомити з правилами безпеки в школі; раціональною організацією навчання та відпочинку; ознайомити зі сприятливими годинами для різних видів діяльності.

Очікувані результати: учні відстежують власний поступ і висловлюють бажання пізнавати нове без шкоди для здоров’я; визначають прагнення і потреби у сфері власного особистісного розвитку та навчання; організовують власний освітній простір, раціонально розподіляють час.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Знайомимося з розділом.

Слайд 5. Вправа на знайомство.

Слайд 6. Робота з ілюстрацією.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Словникова робота.

Слайд 9. Ознайомся з деякими вимогами Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Дай відповіді на запитання.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Організація робочого місця вдома.

Слайд 14. Розглянь малюнки. Дай відповіді на запитання.

Слайд 15. Переглянь відео. Які поради з профілактики порушень постави ти візьмеш собі за правило?

Слайд 16. Виконай завдання в бланку.

Слайд 17. Комплекс вправ для запобігання втомі очей.

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Зафарбуй сектори відповідно до видів діяльності.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Порівняй, хто з дітей краще спланував свій відпочинок, підготовку домашніх завдань та організував робоче місце. Обґрунтуй свою думку.

Слайд 22. Переглянь відео з порадами від лікарки-офтальмолога. Які з них ти візьмеш до уваги?

Слайд 23. Виконай завдання у бланку.

Слайд 24-25. Вправа «Трибуна думок».

Підсумок

Слайд 26. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні