Каталог матеріалів

Урок №3 для 3 класу з музичного мистецтва за Калініченко О.В. - Хота, гітара, кастаньєти, обробка вокальної та інструментальної музики СМ: іспанський народний танець «Хота».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку з музичного мистецтва за підручником «Мистецтво». Автори: О. Калініченко, Л. Аристова» для 3 класу за програмою НУШ

Урок №3. Хота, гітара, кастаньєти, обробка вокальної та інструментальної музики СМ іспанський народний танець «Хота». Ж. Бізе. Антракт до четвертої дії опери «Кармен» («Хота»). Сучасний іспанський танець «Хота» ХТД «Заяча летка-єнька» (муз. і сл. А. Олєйнікової) — розучування

Мета: формувати знання музичних жанрів на прикладі іспанського танцю, ознайомитись з музичними інструментами, що виконують хоту – гітарою, кастаньєтами. Розвивати тембровий слух, почуття ритму, вміння порівнювати класичний і сучасний варіант твору, вокальні навички. Виховувати ціннісне ставлення до народної, класичної музики.

Очікувані результати: розпізнають тембр гітари та кастаньєт у музиці; порівнюють народну і професійну обробку музичних творів; розуміють, як композитори обробляють народні мелодії; беруть участь у розучуванні пісні з елементами ритмічної гри; розвивають слухову увагу, музичну пам’ять і емоційне сприйняття.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуймо.

Слайд4-6. Слово вчителя.

Слайд7. «Ритм кастаньєт»

Слайд8. Сучасний іспанський танець «Хота».

Слайд9. Ж. Бізе. Антракт до четвертої дії опери «Кармен» («Хота»).

Слайд10. Сучасний іспанський танець «Хота».

Слайд11. Які інструменти виконують головну роль у цих творах?

Слайд12. Виконай на ударному або шумовому інструменті ритмічний супровід хоти.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Послухаємо пісню «Заяча летка-єнька» музика і слова А. Олєйнікової.

Слайд16-18. Розучуємо текст пісні «Заяча летка-єнька».

Слайд19. Виконання пісні «Заяча летка-єнька».

Слайд20. Послухай уривок з опери Т. Бретона «La Dolores» («Хота») у виконанні інструментального ансамблю хору ім. Г. Верьовки.

Слайд21. «Веселі зайчики» (до пісні «Заяча летка-єнька»).

Слайд22. «Мікрофон у колі».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні