Каталог матеріалів

Урок №29 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Японія.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №29. Японія.

Мета: формувати уявлення учнів про географічне розміщення Японії, поглибити знання дітей про цю країну; продовжувати виховувати повагу до культури і традицій інших країн світу, ознайомити учнів з поняттям

особистого простору, необхідністю його збереження.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Прочитай вірш та здогадайся про яку країну сьогодні буде йти мова.

Слайд6-8. Вітаймося японською»

Слайд9-10. Підпиши символи Японії, розфарбуй їх в зошиті.

Слайд11. Розглядаючи мапу, розкажи про географічне положення Японії.

Слайд12. Цікавинка .

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Країною править імператор.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Японія - континент Азія. 

Слайд17. Цікавинка.

Слайд18. Перегляд відео «Токійське метро у години пік»

Слайд19. Запитання для обговорення.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Розглянь схему особистого простору.

Слайд22. Словничок.

Слайд23. Робота в підручнику.

Слайд24. Запитання від Мурчика.

Слайд25. Слово вчителя.

Слайд26. Руханка «Хула-хупи»

Слайд27. Руханка «Хула-хупи». Обговорення.

Слайд28. Якщо хтось порушує ваш особистий простір, не соромся сказати.

Слайд29. Робота в підручнику.

Слайд30. Запитання для обговорення.

Слайд31. Слово вчителя.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Вправа «Крісло автора»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні