Каталог матеріалів

Урок №29 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Як опинитися в минулому без чарівної палички?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №29. Як опинитися в минулому без чарівної палички?

Мета: розвивати інтерес до історичних подій; систематизувати й збагачувати уявлення про сучасне та минуле України; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов до рідної землі, до її історичного минулого, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пофантазуй.

Слайд6. Доповни.

Слайд7. Виконай завдання в зошиті.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Перегляд відео “Дітям про козаків”

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Вправа “Три варіанти”

Слайд13. Чи знаєш ти хто такі козаки?

Слайд14. Довідничок.

Слайд15. Запорізька Січ.

Слайд16. Перегляд відео “Історія українських земель. Козаки”

Слайд17. Склади й запиши в зошиті сенкан зі словом «козак»

Слайд18. Визначення тривалості події.

Слайд19-21. Відзнаки козацького війська звалися клейнодами. Обчисли вирази, зістав з ключем і довідайся деякі їхні назви.

Слайд22.Фізкультхвилинка.

Слайд23. Довідничок.

Слайд24. Працюємо в парах.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Розкажи.

Слайд27. Козацька математика. 

Слайд28. Творча праця.

Слайд29. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Розглянь об’єкти. Які з них належать до одягу і спорядження запорізького козацтва? Обери їх.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні