Каталог матеріалів

Урок №29 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Скорочення дробів. Розв’язування вправ і задач на скорочення дробів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 29. Розв’язування вправ і задач на скорочення дробів. Зведення до нового знаменника.

Мета: сформувати і закріпити знання на практиці з основних властивостей дробу, скорочення дробів та зведення до нового знаменника; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють скорочувати дроби та зводити до нового знаменника.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Цікаві дроби. Математична розминка.

Слайд 9. Основні поняття теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11-12. Рухлива вправа.

Слайд 13- 24. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-3 рівня складності: №206, 214, 218.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Завдання.
До якого числа треба додати 5,7, щоб добуток отриманої суми та числа 3,6 дорівнював 120,6?

 

Слайд 27. Завдання:

Сторони прямокутника дорівнюють 8 см і 12 см. Знайди площу квадрата, периметр якого на 4 см більший за периметр прямокутника?

Слайд 28. Індивідуальна робота.

100 г чорної смородини містять майже 250 мг вітаміну С (1 мг = 0,001 г). Визнач у грамах уміст вітаміну С в 1 кг чорної смородини. Скільки добових доз вітаміну С для дорослої людини може замінити 1 кг чорної смородини, якщо одна добова доза складає 0,05 г?

 

Слайд 29. Задачі на логіку.

Із чашки з молоком одну ложку молока переливають у чашку з кавою та ретельно розмішують. Після цього одну ложку суміші переливають у чашку з молоком. Чого тепер більше: кави в чашці з молоком чи молока в чашці з кавою?

Підсумок

Слайд 30. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні