Каталог матеріалів

Ранкова зустріч №29 для 6 класу - Що таке булінг?

«____»___________ 20___ року

Конспект виховної години

№29. Що таке булінг?

 Мета: ознайомити учнів із поняттям «булінг», його видами (фізичний, психологічний, кібербулінг тощо) та ознаками; пояснити відмінність між конфліктом і систематичним цькуванням; навчити учнів розпізнавати випадки булінгу, аналізувати його причини та наслідки; розвивати вміння правильно реагувати на прояви агресії, захищати себе та допомагати іншим у складних ситуаціях; сформувати в учнів почуття емпатії, взаємоповаги, толерантності та відповідальності за свої вчинки; виховувати культуру спілкування та навички мирного розв’язання конфліктів; ознайомити учнів із алгоритмом дій у разі булінгу (куди звертатися по допомогу, як підтримати жертву булінгу); формувати активну громадянську позицію щодо недопущення насильства в дитячому середовищі.

Обладнання та наочність: мультимедійна презентація.

 

Хід заняття

Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Слово вчителя.

Слайд 4. Робота над ребусом.

Основна частина

Слайд 5. Повідомлення теми.

Слайд 6. Міркуємо.

Слайд 7. Складаємо плани на червень місяць.

Слайд 8. Перегляд відео.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Слово вчителя.

Слайд 11. Види булінгу.

Слайд 12. Види булінгу.

Слайд 13. Види булінгу.

Слайд 14. Види булінгу.

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16. Робота над ситуаціями.

Слайд 17. Робота над ситуаціями.

Слайд 18. Робота над ситуаціями.

Слайд 19. Робота над ситуаціями.

Слайд 20. Робота над ситуаціями.

Слайд 21. Робота над ситуаціями.

Слайд 22. Робота над ситуаціями.

Слайд 23. Що робити, якщо став/ла жертвою булінгу?

Слайд 24. Що робити, якщо став/ла жертвою булінгу?

Слайд 25. Що робити, якщо став/ла жертвою булінгу?

Слайд 26. Що робити, якщо став/ла жертвою булінгу?

Слайд 27. Слово вчителя

Слайд 28. Дискусія «Чому люди стають жертвами та кривдниками?».

Слайд 29. Вправа «Ланцюжок підтримки».

Слайд 30. Слово вчителя.

Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 31. Слово вчителя. Рефлексія. Дай відповідь на запитання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні