Каталог матеріалів

Урок №29 з алгебри для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір - Многочлен. Подібні члени многочлена та їх зведення. Степінь многочлена.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебра за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 29. Многочлен. Подібні члени многочлена та їх зведення. Степінь многочлена.

Мета: формувати поняття «многочлен», «степінь многочлена», «стандартний вигляд многочлена»; та вдосконалити вміння зводити подібні доданки (подібні члени многочлена); формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють зводити подібні доданки (подібні члени многочлена).

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-11. Теоретичний матеріал. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12-13. Рухлива вправа.

Слайд 14 - 29. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності: № 313, 314, 315, 317, 319, 321, 323, 324.

Слайд 30. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31-32. Задачі підвищеної складності:

Дано многочлен За3- 5а2 + а - 8.

Утворіть з нього новий многочлен, замінивши змінну а на даний одночлен, та зведіть до стандартного вигляду:

1) х; 2) -а;

3) 2b; 4) Зс2.

Слайд 33-34. Життєва математика.

У зв’язку зі збільшенням кількості замовлень конвеєр невеликого підприємства з пакування продукції в листопаді спожив на 20 % більше електроенергії, ніж у жовтні. Скільки кВт.год спожив конвеєр у листопаді, якщо в жовтні його споживання становило 1250 кВт.год?

Практична діяльність. Дізнайтеся, скільки коштує 1 кВт.год електроенергії для підприємств, та визначте суму, яку сплатило підприємство за використану для пакування продукції електроенергію в жовтні, а яку - у листопаді.

Підсумок

Слайд 35. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 36. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 37. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні