Каталог матеріалів

Урок №29 для 2 класу з музчисного мистецтва за М.Л. Масол - Концерт. Слухання: А. Вівальді «Весна. Літо» (із циклу концертів «Пори року»)

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №29. Концерт. Слухання: А. Вівальді «Весна. Літо» (із циклу концертів «Пори року»). Порівняння музики весни і літа. Виконання: створення звукових картин. Гра «Оркестр».

Мета: формувати світоглядні уявлення учнів, сприяти здатності міркувати й аналізувати щодо прослуханої музики; розвивати вміння визначати настрій, тему, характер музики; вокально-хорові навички; розширення культурно-пізнавальних інтересів; виховувати ціннісні художні орієнтації.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Концерт (як жанр) – твір, в основі якого лежить принцип протиставлення звучання окремих груп виконавців, або виконавського колективу і соліста. Концерт (як жанр) – великий музичний твір, у якому ніби змагаються у майстерності музичний інструмент та оркестр.

Слайд5. Антоніо Вівальді «Весна» (із циклу концертів «Пори року»).

Слайд6. Антоніо Вівальді «Літо» (із циклу концертів «Пори року»).

Слайд7. Порівняй музику весни і літа.

Слайд8. Проекспериментуй і створи звукові картини.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Гра «Оркестр».

Слайд11. Створи цикл з улюблених пісень, обери спільну тему.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

22.09.2023 в 15:18
я купила та завантижа! За допомогою якої програми відкрити? Гроші на вітер!
Адміністратор Поліна
22.09.2023 в 16:52
Добрий день. Презентаційні матеріали в першу чергу орієнтовані на комп’ютер та спаковані у архіви для зручного завантаження (чому так? - тому що там і презентація, і конспект і інші доповнення) і одним файлом якось потрібно його завантажити). Щоб відкривати архіви на комп’ютері потрібен архіватор - https://7-zip.org За потреби ви також можете відкрити ці файли і на телефоні. Якщо у вас Android то це - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rarlab.rar&hl=uk&gl=US а якщо IPhone - https://apps.apple.com/ru/app/zip-rar-file-extractor/id769409043?l=en Для зручності відео інструкція по даному питанню - https://youtu.be/Qv0GbQybC_Y