Каталог матеріалів

Урок №29 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Анатолій Житкевич «Я слухаю — співає Соломія». З вільних інтернет-джерел «Соломія Крушельницька — гордість України».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №029. З вільних інтернет-джерел «Соломія Крушельницька — гордість України». Дослідження медіа «Соломія Крушельницька — найвидатніша співачка світу. Робота з таблицями.

Мета: ознайомити учнів з медіатекстом «Соломія Крушельницька — гордість України»; вчити виділяти головне, досліджувати медіатексти; удосконалювати навички свідомого, виразного читання прозових творів, збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення. Виховувати почуття прекрасного, любов до мистецтва.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна настанова – «Золота рибка».

Слайд 4-9. Фонетичні загадки.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 10. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. «Щоденні 5». Читаю для когось. Читання почергово по одному абзацу.

Слайд 12. Словникова робота.

Слайд 13. Гра «Так чи ні?».

Слайд 14. Рухлива вправа.

Слайд 15. Зіскануйте QR-код та перегляньте відео «Соломія Крушельницька — найвидатніша співачка світу».

Слайд 16. «Відкритий мікрофон».

Слайд 17. Зіскануйте QR-код та послухайте українську народну пісню «Ой летіли білі гуси» у виконанні Соломії Крушельницької.

Слайд 18. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Розгляньте світлину на с. 33. Якою зобразив співачку скульптор?.

Слайд 21. Проведіть дослідження. Заповніть таблицю (на аркуші).

Слайд 22. Заповнення щоденника читача.

Підсумок

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні