Каталог матеріалів

Урок №28 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Зайдімо в музей. Підсумовуємо разом

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №28. Зайдімо в музей. Підсумовуємо разом

Мета: поглибити знання учнів про різні види музеїв та їхню роль у збереженні культурної спадщини, познайомити учнів з відомими музеями світу та їхніми унікальними колекціями, ознайомити з правилами культурної поведінки в музеї, формувати навички дотримання етикету, розвивати в учнів інтерес до музейної діяльності, вміння сприймати та аналізувати твори мистецтва та історичні артефакти, понукати учнів до самостійних досліджень та пізнавальних проектів, пов'язаних з темою музеїв.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадайте загадку.

Слайд6. Дайте відповідь на питання.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Запам’ятайте.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Розглянь малюнки. Що на них зображено?

Слайд12-16. Правила поведінки у музеї.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розкажи.

Слайд19. Пам’ятник Героям Небесної Сотні (м. Луцьк)

Слайд20. Пам’ятник бійцям, які загинули на війні на Сході (м. Кривий Ріг)

Слайд21. Пам’ятник загиблим українським козакам (м. Полтава)

Слайд22. Парк Слави та Алея Героїв Другої світової війни (м. Київ)

Слайд23. Online завдання.

Слайд24. Пригадай правила поведінки в музеї. Визнач, які твердження хибні, а які істинні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні