Каталог матеріалів

Урок №28 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Умови існування життя. Теорії походження життя.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №28. Умови існування життя. Теорії походження життя.

Мета: ознайомити учнів з умовами, які є необхідними для існування живих організмів, виховувати бажання досліджувати навколишній світ та історію природи. Формувати в учнів знання щодо ролі озонового шару на Землі; виховувати бажання досліджувати навколишній світ та історію природи, пізнавальний інтерес до дослідження світу природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу. Вправа «Веселка»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розкажи.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Розглянь живі організми. Що в них спільного?

Слайд8. Земля — третя планета від Сонця. Саме тому вона не така гаряча чи холодна, як інші планети.

Слайд9. На Землі є вода, яка потрібна для існування живих організмів.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Гравітація нашої планети утримує воду та атмосферу.

Слайд12. Магнітне поле Землі захищає все живе від сонячного вітру.

Слайд13. На Землі є кисень, якого потребують майже всі живі організми.

Слайд14. Озоновий шар, який утворюється з кисню, захищає все живе від ультрафіолетових променів.

Слайд15. Як ти гадаєш..?

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Підсумуймо.

Слайд18. Плесни в долоні, якщо це потрібне живим організмам для життя?

Слайд19. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд20. Запитання для обговорення.

Слайд21. Робота в підручнику.

Слайд22. Запитання для обговорення.

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24. Робота в зошиті.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Розглянь фото. Поміркуй. Чи можливе життя там, де немає повітря?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні