Каталог матеріалів

Урок №28 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач на додавання і віднімання мішаних чисел.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 28. Розв’язування вправ і задач на додавання і віднімання мішаних чисел.

Мета: формувати вміння і закріпити знання на практиці з додавання і віднімання мішаних чисел; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють додавати і віднімати мішані числа.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Цікаві факти з математики. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9- 14. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-3 рівня складності: №293, 294, 296, 298.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Виконайте завдання з віднімання і додавання мішаних чисел.

Слайд 17. Завдання: розв’яжіть рівняння.

Слайд 18. Індивідуальна робота.

Задача. В одному мішку було 12 2/5 кг борошна. Коли із цього мішка пересипали у другий мішок 1 7/10 кг, то борошна в обох мішках стало порівну. Скільки кілограмів борошна було у другому мішку спочатку?

 

Слайд 19-20. Задачі на логіку.

У коробці, що стоїть у темній кімнаті, лежить 12 пар сірих і 12 пар чорних рукавичок. Яку найменшу кількість рукавичок потрібно взяти з коробки навмання, щоб серед них обов’язково була пара рукавичок одного кольору?

Підсумок

Слайд 21-22. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 23. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 24. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні