Каталог матеріалів

Урок №28 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Космос. Що таке всесвіт. Сонячна система. Дари сонця.

. «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №28. Космос. Що таке всесвіт. Сонячна система. Дари сонця

 

Очікувані результати:

Учні формують уявлення про Всесвіт, Сонячну систему та значення Сонця для життя на Землі; засвоюють базові знання про планети Сонячної системи; поповнюють словниковий запас новими поняттями; розвивають цікавість до науки про космос; вдосконалюють навички слухання та аналізу почутої інформації; навчаються висловлювати свою думку, працювати з підручником і навчальними матеріалами; працюють у парах і в групах, взаємодіючи з однокласниками.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

ознайомлювати з поняттям "Всесвіт", складом Сонячної системи; формувати знання про значення Сонця для всього живого на Землі; розвивати увагу, пам'ять, зв’язне мовлення, сприймання усної інформації; вдосконалювати вміння розповідати та описувати.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: вміння слухати, відповідати на запитання, висловлювати власні думки та висновки, співпрацювати з однокласниками в парі та групі, слідувати інструкціям учителя, розуміти та виконувати навчальні завдання;

загальнокультурної: формувати бережне ставлення до природи, усвідомлення значення Сонця як джерела життя, виховувати інтерес до космосу та науки;

комунікативної: розвивати вміння ставити запитання та висловлювати свою думку; оволодіння навичками опису космічних явищ;

соціальної: розвивати вміння працювати в команді, формувати дружні та поважні стосунки з однокласниками;

інформаційної: вчити орієнтуватися у навчальних матеріалах, розвивати вміння отримувати нову інформацію з підручників, ілюстрацій та медіа;

здоров’язберігаючої: формувати вміння самоконтролю, розвивати уважність та наполегливість у навчанні, виховувати допитливість і дисципліну.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, LEGO.

 

 

Хід уроку

 

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви…

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Розглянь малюнок та поміркуй

Фізкультхвилинка

Слайд 7. Рухлива вправа.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Візьми до уваги

Слайд 9. Поміркуй

Слайд 10. Поміркуй та розкажи

Слайд 11. Запам’ятай!

. Гімнастика для очей

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13-15. Розглянь малюнок Сонячної системи

Слайд 16. Поміркуй.

Слайд 17. Поміркуй та розкажи.

Слайд 18. Поміркуй та розкажи.

Слайд 19-20. З’єднай точки, щоб утворилися сузір’я.

Слайд 21. Відгадай загадку

Слайд 22. Розглянь малюнок.

Слайд 23. Поміркуй та розкажи.

Слайд 24. Поміркуй.

Слайд 25. Поміркуй.

Слайд 26. Поміркуй.

Слайд 27. Запам’ятай!.

Усвідомлення набутих знань

Слайд28. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 29. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні