Каталог матеріалів

Урок №28 з образотворчого мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Цифрове мистецтво

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №28. Цифрове мистецтво

ХДТ: «Малюємо 3D-дизайн». Створення власної 3D-моделі

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, квілінг.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Запам’ятайте.

Слайд6-7. Слово вчителя

Слайд8. Об’єднайтесь у пари. Розгляньте зображення та розпізнайте види графічного дизайну за продукцією.

Слайд9. Запам’ятайте.

Слайд10. Слово вчителя

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12. Розгляньте світлини й визначте, яку композицію зображено на кожній із них.

Слайд13. Слово вчителя

Слайд14. Об’єднайтеся у три групи.

Слайд15. Слово вчителя

Слайд16. Запам’ятайте.

Слайд17-20. Слово вчителя

Слайд21. Розгляньте зразки ритму в симетричній та асиметричній композиціях, контрасти за розміром та кольором. Проаналізуйте, чи можна вважати ці композиції гармонійними. Обґрунтуйте свою думку.

Слайд22. Об’єднайтеся у пари.

Слайд23. Гра «Я – дизайнер/дизайнерка»

Слайд24. Запам’ятайте.

Слайд25. Слово вчителя

Слайд26. Об’єднайтеся у пари.

Слайд27. Запам’ятайте.

Слайд28. Слово вчителя

Слайд29. Запам’ятайте.

Слайд30. Слово вчителя

Слайд31. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд32-33. Практична робота «Малюємо 3D-дизайн».

Слайд34. Послідовність виконання

Слайд35. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд36-37. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд38. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд39. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні