Каталог матеріалів

Урок №28 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Чому воду називають чарівницею? Колообіг води у при¬роді. Гідроелектростанції

«____»__________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №28. Чому воду називають чарівницею? Колообіг води у природі. Гідроелектростанції.

Мета: формувати уявлення дітей про роль води в природі, її агрегатні стани, властивості; значення води в природі, використання води; формувати уявлення дітей про колообіг води у природі, про властивості води та її значення, про використання води людиною; ознайомити дітей з роботою Дніпровської ГЕС; пояснити, як енергія води перетворюється на електроенергію; вчити заощаджувати електроенергію; формувати вміння застосовувати засвоєні знання, висловлювати судження; дотримуватися правил безпеки під час проведення дослідів; повторити таблиці множення та ділення чисел, порядок виконання дій у виразах; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь світлину.

Слайд6. Відгадай загадку.

Слайд7. Визнач, які висловлювання істинні, а які — хибні. Кожне хибне висловлювання перетвори на істинне.

Слайд8. Нашу землю називають «голуба планета»

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Обчисли.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Розглянь малюнки. В яких станах зображена вода?

Слайд13. Запам’ятай.

Слайд14-15. Вода може переходити з одного стану в інший

Слайд16. Пригадай перетворення, що відбуваються з водою в природі. Заповни таблицю в зошиті.

Слайд17. Проведіть дослід.

Слайд18. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»

Слайд19. Розглянь малюнок. Накресли схему «Колообіг води в природі»

Слайд20. Яке значення має вода для живих організмів?

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Перегляд відео “Екскурсія до Дніпровської ГЕС”

Слайд23. Обчисли.

Слайд24. Поміркуй.

Слайд25. Перегляд відео “Як працює Дніпровська ГЕС”

Слайд26. Розглянь малюнки. Чи економно діти використовують воду?

Слайд27. Для роздумів.

Слайд28. Робота в зошиті.

Слайд29. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Запорізьку область і зафарбуй її. Познач обласний центр.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Цікаво знати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні