Каталог матеріалів

Урок №28 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Чому в нас часом болять зуби? Готуємо проект. Людина, яка мене надихає.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №28. Чому в нас часом болять зуби? Готуємо проект. Людина, яка мене надихає.

Мета: ознайомити учнів із групами зубів та їх функціями, з правилами гігієни порожнини рота, розвивати гігієнічні навички, виховувати вміння правильно доглядати за ротовою порожниною, активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування, естетичний смак;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6-9. Прочитай.

Слайд10. Поміркуй.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-13. Що робити, щоб мати здорові зуби?

Слайд14. Розглянь малюнок. Назви види зубів.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Експеримент з мушлею.

Слайд17. Назви те, що не приносить користі для твоїх зубів.

Слайд18. Виконай завдання.

Слайд19. Обчисли.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21-22. Стоматолог дав дівчинці кілька порад щодо догляду зубів.

Познач символом ті, яких дотримуєшся ти.

Слайд23-25. Цікаві факти про зуби.

Слайд26. Розглянь малюнок.

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Готуємо проект.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні