Каталог матеріалів

Урок №28 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Чим я пізнаю світ? Для чого нам зуби?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

 

Календарно-тематичне планування інтегрованого курсу за підручником «Я досліджую світ. Автори: Н.М. Бібік та Г.П. Бондарчук» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок№28. Тема: Чим я пізнаю світ? Для чого нам зуби?

Очікувані результати: учні знають які функції виконують зуби; розуміють їх значення для життя людини; вміють доглядати за зубами і ротовою порожниною.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розказати про роль зубів для людини, поглибити знання учнів про гігієну порожнини рота, вчити працювати самостійно та в групах, збагачувати активний словник учнів, розвивати творчу уяву, фантазію, зацікавленість, формувати уміння збирати інформацію, досліджувати матеріал, робити висновки, виховувати дбайливе.

формування ключових компетентностей:

інноваційність: відкритість до нових ідей, ініціювання змін у близькому середовищі (клас, школа, громада тощо), формування знань, умінь, ставлень, що є основою компетентнісного підходу, забезпечують подальшу здатність успішно навчатися, провадити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади; здатність генерувати нові ідеї та втілювати їх у життя, нетрадиційно розв’язувати проблеми із застосуванням нестандартних форм мислення, а також творчих здібностей, діяти в нетипових ситуаціях, спроможність планувати, організовувати проєкти, аналізувати, спілкуватися, опитувати, оцінювати, працювати самостійно і в групі (команді).

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; контролювати й оцінювати свої результати; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

вміння вчитися: включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна: правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлюваності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд3.

Слайд4. Ранкове коло.

Слайд 5.Ранкове коло. Вправа « Я подобаюся собі, бо…»

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Слайд 7. Фізкультхвилинка для очей.

Актуалізація опорних знань

Слайд 8. Відгадай загадку.

Слайд 9-12. Послухай вірш.

Повідомлення теми і мети уроку.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Слайд 13. Поміркуй.

Слайд 14. Розглянь малюнки.

Слайд 15-16. Поміркуй.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Перегляд відео. Навіщо чистити зуби.

Закріплення вивченого

Слайд 19. Сторінка 42, Вправа 1.

Слайд 20. Цікаві факти про зуби.

Слайд 21. Розглянь малюнок.

Слайд 22-27. Повторимо вивчене.

Слайд 28. Online завдання.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні