Каталог матеріалів

Урок №27 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [о]. Позначення його буквою «о». Формування аудіативних умінь за текстом Ю. Старостенком (с. 31). Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

Урок № 27. Звук [о]. Позначення його буквою «о». Формування аудіативних умінь за текстом Ю. Старостенком. Звуко-буквені зіставлення. Робота з дитячою книжкою. Про що пишуть дитячі книжки?

Мета: закріпти вміння артикуляції звука [о]; вивчити букви О, о; формувати аудіативні вміння за текстом Ю. Старостенка; удосконалювати вміння здійснювати звуко-буквені зіставлення; формувати навички читання.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Робота над чистомовкою

Слайд 4. Артикуляційна хвилинка

Слайд 5. Гра «Упіймайте звук [о]»

Слайд 6. Вступне слово вчителя

Слайд 7. Алгоритм характеристики букви о

Слайд 8. Рухлива вправа

Слайд 9. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 10. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів.

Слайд 11. Прочитай букви за стрілочкою тихо, голосно, дуже голосно й навпаки

Слайд 12. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 13. Фізкультхвилинка

Слайд 14. Склади речення

Слайд 15. Читання–слухання–розуміння

Слайд 16. Робота над загадкою

Слайд 17. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні