Каталог матеріалів

Урок №27 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як термометр знає, тепло чи холодно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №27. Як термометр знає, тепло чи холодно.

Мета: формувати в учнів уявлення про термометр, ознайомити з будовою термометра, формувати знання про температуру повітря і тіла людини, навчити учнів користуватися різними видами термометрів, вимірювати та записувати температуру повітря; розвивати спостережливість; виховувати інтерес до вивчення природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4-5. Довідничок.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Для допитливих.

Слайд8. Температура повітря змінюється не тільки зі зміною пір року, але й на протязі дня?

Слайд9. Які бувають термометри?

Слайд10. Дай відповідь на запитання.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Розглянь будову термометра.

Слайд13. Довідничок.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Розкажи.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Відтворіть ситуацію в класі.

Слайд18. Досліди.

Слайд19. Скільки градусів показує термометр?

Слайд20. Обери термометр, який показує 21° тепла.

Слайд21. Розкажи будову термометра.

Слайд22-23. Визнач температуру повітря.

Слайд24. Запам’ятай

Слайд25.Гра «Мікрофон»

Слайд26. Домашнє завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні