Каталог матеріалів

Урок №27 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що «розкаже» про територію рідного краю краєзнавчий музей?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №27. Що розкаже про територію рідного краю краєзнавчий музей? Рослини і тварини рідного краю

Мета: продовжувати досліджувати краєзнавчі музей рідного краю; навести приклади експонатів, представлених у музеї. Поповнити словниковий запас; оперувати числами в межах 100, розв’язуючи різні життєві проблеми; розрізняти дерева, кущі, трав’янисті рослини. Обговорити з учнями, які тварини живуть у нашому краї. Розпізнавати за деякими ознаками комах, павуків, раків, риб, жаб, птахів і звірів; вчити учнів висловлювати власні думки і почуття з приводу прочитаного коміксу; пояснювати ситуації, у яких побутові прилади, речовини можуть бути небезпечними для людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Пригадаймо правила поведінки у музеї.

Слайд7. Перегляд навчального відео «У музеї»

Слайд8. Пригадаймо які бувають музеї.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Екскурсовод розповів про тварин, які мешкають на території краю.

Слайд11. Існує 6 типів тварин.

Слайд12. Назви представників кожної групи тварин.

Слайд13. А ще в музеї хлопці та інопланетяни відвідали майстер-клас, де навчилися робити вітражі.

Слайд14. Словничок.

Слайд15. Розглянь декілька робіт, виконаних у цьому стилі.

Слайд16. Творча праця.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Коли ти був у краєзнавчому музеї, які експонати справили на тебе найбільше враження?

Слайд19. Запиши в зошиті запитання, які можна задати однокласникам та однокласницям після відвідування краєзнавчого музею.

Слайд20. Робота в підручнику.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Побесідуймо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні