Каталог матеріалів

Урок №27 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Основна властивість дробу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 27. Основна властивість дробу.

Мета: ознайомитися з основною властивістю дробу та її застосуванням на практиці до розв’язування завдань; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють використовувати основні властивості дробів.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-9. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12 - 26. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-2 рівня складності: № 273, 275, 277, 278, 280, 283, 285.

Слайд 27. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Завдання.
Число ділиться націло на 2, на 5 і на 9. Яким ще числам кратне це число?

Слайд 29. Завдання:

У середньому серце людини робить 75 ударів за хвилину. Скільки ударів робить серце протягом доби? Скільки літрів крові серце перекачує за 1 хв, якщо воно перекачує за добу 8640 л крові?

Слайд 30. Індивідуальна робота.

Від пристані відійшов теплохід зі швидкістю 18 км/год. Через 3 год від цієї пристані в тому самому напрямку відійшов другий теплохід, який наздогнав перший через 9 год після свого виходу. Знайдіть швидкість другого теплохода.

Слайд 31. Задачі на логіку.

На полі для гри в «Морський бій» розміром 10 ×10 клітинок поставили корабель прямокутної форми розміром 1× 3 клітинки. Чи можна, зробивши 33 постріли, гарантовано в нього влучити?

Підсумок

Слайд 32. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 33. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 34. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні