Каталог матеріалів

Урок №27 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Для чого людині слина?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №27. Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Для чого людині слина?

Мета: розширити і систематизувати знання дітей про травну систему, призначенням та дією; розуміти цінність природи для життя людей, залежність якості життя людей від стану навколишнього середовища; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Психологічна настанова – «Дерево успіху» (чого ви хочете досягти на уроці)

Слайд5. Що ти знаєш про чарівні перетворення? Доповни хмару слів.

Слайд6. Закресли всі літери Я. Запиши назву книжки, яку ти читатимеш протягом двох місяців.

Слайд7. Розгадай шифрограму і довідайся ім’я та прізвище авторки книжки. Запиши їх.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12-14. Пригода перша «Чарівне перетворення»

Слайд15.Гімнастика для очей.

Слайд16-18. Пригода перша «Чарівне перетворення»

Слайд19. Побесідуймо.

Слайд20. Розглянь систему травлення людини і розкажи, як їжа “мандрує” нашим організмом.

Слайд21. Поясни прислів’я.

Слайд22-23. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку, та обери правильні варіанти відповідей.

Слайд24. З’єднай лініями слова та їх значення.

Слайд25. Запам’ятай.

Слайд26. Словничок.

Слайд27.Фізкультхвилинка.

Слайд28. Прочитай твердження і зміни хибні висловлювання так, щоб вони стали істинними.

Слайд29. Обчисли вираз і дізнайся, скільки слини може виробляти організм людини за добу.

Слайд30. Дізнайся ще про одну функцію слини.

Слайд21. Як ти розумієш вислів?

Слайд32. Робота в підручнику.

Слайд33. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні