Каталог матеріалів

Урок №26 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Замкнені і незамкнені ламані. Побудова ламаної. Моделювання кривих і ламаних ліній із підручного матеріалу

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №26. Замкнені і незамкнені ламані. Побудова ламаної. Моделювання кривих і ламаних ліній із підручного матеріалу.

Мета: дати учням поняття про замкнені й незамкнені ламані; закріпити вміння креслити ламану в зошиті, будувати замкнені й незамкнені ламані, а також криві лінії з підручних матеріалів, лічити в межах 10; розвивати уважність, спостережливість; виховувати старанність і охайність, доброзичливе ставлення до однокласників, уміння працювати в парі.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO, олівці, синельний дріт.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Математична павутинка»

Слайд 5-6. Мотивація навчальної діяльності. Гра «Кіт та мишка»

Слайд 7. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 8-10. Робота з підручником. Лічба вершин та ланок ламаної

Слайд 11. Дихальна гімнастика

Слайд 12. Робота з підручником

Слайд 13. Робота з підручником. Робота з підручним матеріалом

Слайд 14. Робота із синельним дротом

Слайд 15. Робота з підручником. Об’єднання ліній у групи

Слайд 16-21. Робота з підручником. Дай спільну назву

Слайд 22. Фізкультхвилинка

Слайд 23. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 24-26. Робота у зошиті

Слайд 27. Пальчикова гімнастика

Слайд 28. Робота у зошиті

Слайд 29. Рухлива вправа

Слайд 30. Інтерактивне завдання

Слайд 31. Рефлексія. Бесіда

Слайд 32-33. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні