Каталог матеріалів

Урок №26 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як погода впливає на здоров’я людей. Створення хмарки слів на тему «Погода». Моделювання дощу у склянці

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №26. Як погода впливає на здоров’я людей. Створення хмарки слів на тему «Погода». Моделювання дощу у склянці

Мета: поглибити знання учнів про погоду та її складові елементи; вчити спостерігати за погодою свого краю восени, вчити дітей одягатися по погоді, щоб бути завжди здоровими і веселими, перевіряти народні прикмети передбачення погоди восени; розвивати спостережливість, кмітливість; виховувати розуміння важливості для людей знань про погоду та її зміни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Пригадай.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. У яку погоду люди частіше хворіють.

Слайд6. Що робити, щоб не захворіти?

Слайд7. Прочитай вірш.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Який одяг і взуття треба обирати для прогулянок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Як за будь якої погоди мати гарний настрій і бути здоровим?

Слайд13. Знайди в хмарці слів прислів’я про погоду. Поясни як ти розумієш його.

Слайд14. Творче завдання.

Слайд15. Моделюємо дощ у склянці.

Слайд16. Пригадай.

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19-23. Відгадай загадку.

Слайд24. Допоможи Світланці одягнутися на прогулянку в дощову погоду.

Слайд25. Домашнє завдання.

Слайд26. Чи знаєш ти…

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Висновок.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні