Каталог матеріалів

Урок №26 для 3 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Театральне мистецтво; художникпостановник, художник-декоратор; художник-костюмер, гример. Бутафорія

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №26 Театральне мистецтво; художник-постановник, художник-декоратор, художник-костюмер, гример. Бутафорія СМ: фотографії бутафорії ХТД: виготовлення предмета бутафорії для однієї з вистав: «Котигорошко», «Попелюшка», «Білосніжка», «Аладдін», «Царівна-жаба» (матеріали на вибір)

Мета: актуалізувати поняття «театральне мистецтво», «художник-постановник», «художник-декоратор»; «художник-костюмер», «гример»; ввести поняття «бутафорія»; вчити конструювати та створювати прості композицій з паперу; оздоблювати об’ємну форму рельєфним або живописним декором; розвивати естетичний смак та фантазію.

Обладнання: мультимедійний комплект, матеріали на вибір.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд3-5. В гостях у королеви Композиції.

Слайд6-9. Запам’ятайте!

Слайд10. Розгляньте бутафорію.

Слайд11-12. Пригадайте казки, за якими створені театральні постановки..

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва. 

Слайд16. Виготов предмет бутафорії для однієї із вистав: «Котигорошко», «Попелюшка», «Білосніжка», «Аладдін», «Червоненька квіточка», «Царівна-жаба» (художні матеріали на вибір).

Слайд17. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд18. Гімнастика для очей.

Слайд19. Продемонструйте власні вироби. 

Слайд20. Поміркуйте!

Рефлексія

Слайд21. Покажіть цеглинкою LEGO з яким настроєм ви завершуєте урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні