Каталог матеріалів

Урок №26 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Мюзикл СМ: мюзикл «Білосніжка і семеро гномів» (фрагменти) (муз. Ф. Черчилля, Л. Харлайна, П. Дж. Сміта)

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №26. Мюзикл СМ: мюзикл «Білосніжка і семеро гномів» (фрагменти) (муз. Ф. Черчилля, Л. Харлайна, П. Дж. Сміта) М/ф «Білосніжка і семеро гномів» (музичні фрагменти) ХТД: «Семеро гномів» (сл. і муз. А. Житкевича) — розучування

Мета: поглибити знання про театр, сформувати уявлення про жанр мюзиклу. Формування ключових, мистецьких предметних та міжпредметних компетентностей, необхідних для художньо-творчого самовираження в особистому та суспільному житті; всебічний художньо-естетичний розвиток особистості дитини, освоєння нею культурних цінностей у процесі пізнання мистецтва; плекання пошани до вітчизняної та зарубіжної мистецької спадщини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4-8. Мюзикл – це…

Слайд9. Мюзикл «Білосніжка і семеро гномів» (фрагменти). Музика Ф. Черчилля, Л. Харлайна, П. Дж. Сміта.

Слайд10. М/ф «Білосніжка і семеро гномів» (музичні фрагменти).

Слайд11. Порівняй музику мюзиклів у театрі та кіно..

Слайд12. Вибери слова, які характеризують музику персонажів мюзиклів.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Послухаємо пісню А. Житкевича «Семеро гномів».

Слайд15-16. Розучимо текст пісні «Семеро гномів».

Слайд17. Виконання пісні «Семеро гномів».

Слайд18. Придумайте, як можна цікаво інсценізувати пісню про гномів. Поставте мінівиставу про гномів. За бажанням створіть до неї декорації.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні