Каталог матеріалів

Урок №26 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Уплив поведінки на здоров’я і безпеку. Булінг і протидія його проявам.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 26. Уплив поведінки на здоров’я і безпеку. Булінг і протидія його проявам. Поняття самооцінки. Переваги упевненої поведінки.

Мета: дати уявлення учням значення поведінки для їх здоров'я та безпеки, з'ясувати, як їх дії можуть впливати на їхнє самопочуття та фізичний стан; пояснити учням поняття булінгу і небезпеки, яку він несе для здоров'я та емоційної стабільності людини; оговорити можливі наслідки булінгу і розповісти про способи протидії його проявам; розглянути поняття самооцінки і пояснити, як воно пов'язане з поведінкою; дати учням інструменти для підвищення своєї самооцінки і розвитку позитивної самооцінки; презентувати переваги упевненої поведінки і визначити її вплив на здоров'я та безпеку; засвоїти навички комунікації та взаємодії, які сприяють упевненій поведінці; розвивати критичне мислення учнів, навчати їх визначати достовірні джерела інформації з питань здоров'я та безпеки; показати, як правильна інформація може впливати на формування позитивних звичок та здорового способу життя.

Очікувані результати: учні розуміють значення поведінки для їх здоров'я та безпеки, з'ясовують, як їх дії можуть впливати на їхнє самопочуття та фізичний стан; розуміють поняття булінгу і небезпеки, яку він несе для здоров'я та емоційної стабільності людини; оговорюють можливі наслідки булінгу і способи протидії його проявам; усвідомлюють поняття самооцінки і як воно пов'язане з поведінкою; розуміють інструменти для підвищення своєї самооцінки; усвідомлюють переваги упевненої поведінки і визначають її вплив на здоров'я та безпеку; засвоюють навички комунікації та взаємодії, які сприяють упевненій поведінці; розвивають критичне мислення, вміють визначати достовірні джерела інформації з питань здоров'я та безпеки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Шкала покращення настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 10-11. Пояснення вчителя.

Слайд 12. Робота в парах.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14-15. Пояснення вчителя.

Слайд 16. Робота в групах.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Відкритий мікрофон.

Слайд 20. Пояснення вчителя.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Робота в парах.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Індивідуальна робота.

Слайд 24. Робота в парах.

Слайд 25. Рухлива вправа.

Підсумок

Слайд 26. Опорні точки.

Слайд 27. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 28. Інтерактивна вправа.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія «В кінотеатрі»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні