Каталог матеріалів

Урок №25 для 1 класу з музичного мистецтва за М. Л. Масол - Вплив музики на емоційний стан людини. Музика і спорт. Соліст. Ф. Шуберт. Вечірня серенада. Ж. Бізе.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №25. Вплив музики на емоційний стан людини. Музика і спорт. Соліст. Ф. Шуберт. Вечірня серенада. Ж. Бізе. Марш Тореодора з опери «Кармен». «Пісня про зарядку» О.Янушкевч, М.Ясакова. м/ф «Холодне серце» (фрагмент з фігурним катанням).

Мета: формувати ключові, мистецькі та міжпредметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження; визначити, як впливає музика на емоційний стан людини; формувати значення музики у спорті; сприяти всебічному художньо-естетичному розвитку особистості дитини; закріпити знання про засоби музичної виразності на прикладі динаміки; виховувати слухацьку і виконавську культуру учнів, ціннісне ставлення до класичних творів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. На вашу думку, яка музика підіймає настрій, а яка заспокоює?

Слайд5. Франц Шуберт «Вечірня серенада».

Слайд6-7. Жорж Бізе «Марш тореадора» з опери «Кармен».

Слайд8. Дай відповідь на питання чи виконайте завдання:

Який характер прослуханої музики?

Як вона впливає на твій настрій?

Слайд9-11. Для здоров’я корисно займатись спортом? Які види спорту пов’язані з музикою?

Слайд12. «Крижане серце» (фрагмент фігурного катання)

Слайд13. Слухання музичного твору. Виконання руханки

Слайд14. Пісня про зарядку (Розучуємо текст)

Слайд15. Пісня про зарядку (Виконання)

Слайд16. Запам’ятай! Пісню може виконувати одна людина – соліст, м може хор.

Слайд17. За допомогою дорослих добери ранкову музику для виконання ранкової зарядки

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні