Каталог матеріалів

Урок №25 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Світ техніки. Будівельна техніка. Сільськогосподарська техніка.

. «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №25. Світ техніки. Будівельна техніка. Сільськогосподарська техніка.

 

Очікувані результати:

Учні формують уявлення про різні види техніки: будівельну та сільськогосподарську. Засвоюють знання про призначення та функції основних видів техніки. Поповнюють словниковий запас новими словами, пов'язаними з технікою. Розвивають навички спілкування, вміння працювати в парах та в групах. Вчаться слухати усну інформацію, аналізувати почуте, робити висновки й давати оцінку. Опанують уміння працювати з підручником та медіапродукцією, орієнтуватися в навчальному матеріалі. Розвивають логічне мислення, увагу та пам'ять через обговорення і практичні завдання. Виховують культуру співпраці та взаємоповаги під час роботи в групах.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Ознайомити учнів із різними видами техніки: будівельною та сільськогосподарською. Навчити розпізнавати основні типи техніки та їх призначення. Вдосконалювати навички сприйняття візуальної та усної інформації, аналізувати її та робити висновки. Розвивати діалогічне мовлення, увагу, пам'ять та вміння описувати функції різних видів техніки.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: Контролювати й оцінювати свої результати; формувати здатність планувати й виконувати завдання відповідно до поставленої мети.

Комунікативна: Розвивати мовленнєві навички, навчати чіткому, виразному мовленню; формувати вміння описувати функції техніки, обговорювати їх у групах.

Соціальна: Навчати співпрацювати в парах і групах; виховувати взаємоповагу та відповідальність.

Інформаційна: Навчати орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати знання про техніку з підручників та медіа; аргументувати свою думку щодо різних видів техніки.

Здоров’язберігаюча: Формувати дбайливе ставлення до техніки та власної безпеки під час роботи з нею; розвивати увагу та логічне мислення.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, LEGO.

 

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви…

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Розглянь малюнок

Фізкультхвилинка

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Запам’ятай!

Слайд 9. Візьми до уваги

Слайд 10. Відгадай загадку

Слайд 11. Відгадай загадку

Слайд 12. Відгадай загадку

Слайд 13. Розглянь будівельну техніку

Слайд 14. Поміркуй

Слайд 15. Дай відповіді на питання

Фізхвилинка

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Запам’ятай!

Слайд 18. Візьми до уваги.

Слайд 19. Розглянь малюнок.

Слайд 20. Розглянь на малюнках техніку.

Слайд 21. Розглянь малюнок та поміркуй.

Слайд 22. Розглянь малюнок та поміркуй.

Слайд 23. Поміркуй.

Слайд 24. Відгадай загадку.

Слайд 25. Відгадай загадку.

Слайд 26. Відгадай загадку.

Слайд 27. Розглянь сільськогосподарську техніку.

Слайд 28. Поміркуйте:

Усвідомлення набутих знань

Слайд 29. Висновок

Слайд 30. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 31. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні