Каталог матеріалів

Урок №25-26 для 5 класу з математики за О. Істер - Розв’язування текстових задач на додавання та віднімання натуральних чисел. Самостійна робота №3

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 25-26. Розв’язування текстових задач на додавання та віднімання натуральних чисел. Самостійна робота №3. Діагностувальна робота №2.

Мета: закріпити знання учнів на практиці про властивості віднімання та додавання натуральних чисел; формувати практичні навички віднімання та додавання багатоцифрових натуральних чисел та величин і застосування властивостей для раціоналізації обчислень; завершити відпрацювання навичок застосування названих знань; перевірити рівень засвоєння навчального матеріалу сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні самостійно здійснюють віднімання натуральних чисел, використовуючи властивості віднімання.

Тип уроку: застосування знань, навичок та вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів. .

Слайд 5. Усне обчислення.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-8. Приклади розв’язку типових задач.

Слайд 9-10. Рухлива вправа.

Слайд 11. Інтелектуальна розминка. Усні завдання.

Слайд 12 - 19. Самостійна робота.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Тестування з теми.

Виконайте тестові завдання:

Запишіть цифрами число: дев’ять мільярдів дев’ять тисяч вісім.

А) 998; Б) 9 009 008; В) 9 090 000 008; Г) 9 000 009 008.

Слайд 22. Завдання. Запишіть найбільше чотирицифрове число, у запису якого використані цифри 8, 9, 1, 0, які не повторюються.

А) 8910; Б) 1089; В) 9810; Г) 9801.

Слайд 23. Виконайте віднімання: 33 000 251 – 6 691 893.

А) 26 308 358; Б) 27 308 359; В) 36 308 358; Г) 26 308 359.

Слайд 24. Обчисліть значення виразу: 54 762 + 12 619 – 40 136.

А) 17 244; Б) 27 245; В) 29 045; Г) 21 245.

Слайд 25. Задача. У будинку 398 двокімнатних квартир, а трикімнатних – на 74 менше, ніж двокімнатних. Скільки двокімнатних і трикімнатних квартир у будинку?

А) 325; Б) 406; В) 724; Г) 472.

Слайд 26. Задачі на логіку. Для нумерації книжки використали 2893 цифри. Скільки сторінок має книжка?

Підсумок

Слайд 27-28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні