Каталог матеріалів

Урок №25 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Осінні турботи в містах і селах рідного краю

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №25. Осінні турботи в містах і селах рідного краю

Мета: обговорити з учнями, чим займаються люди восени; ознайомити учнів з дарами і турботами, які приносить людям осінь; виховувати бажання допомагати дорослим; розвивати мовленнєві вміння і навички, мислення, вміння робити узагальнення; виховувати любов до праці та бажання працювати, вдосконалювати уміння аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами природи, робити висновок, формувати потребу в пізнанні природи, розвивати кмітливість, спостережливість, иховувати любов до природи, виховувати почуття любові до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Чому осінь називають щедрою?

Слайд6. Творче завдання.

Слайд7-9. Розкажи про осінні турботи людей, зображені на малюнках.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-13. Розкажи про осінні турботи людей, зображені на малюнках.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15-17. Яка користь від опалого листя?

Слайд18-20. Яка шкода від спалювання опалого листя?

Слайд21-22. Запам’ятай.

Слайд23. Що робити з опалим листям?

Слайд24. Фізкультхвилинка.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26-28. Відгадай загадку.

Слайд29-31. Гра «Якщо рослина дикоросла, то плескаємо у долоньки, якщо культурна - тупаємо ногами.

Слайд32. Побесідуймо.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні