Каталог матеріалів

Урок №25 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Краса і здоров’я

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №25. Краса і здоров’я

Вплив музики на емоційний стан людини. Музика і спорт. Соліст.

СММ: Ф. Шуберт. Вечірня серенада. Ж. Бізе. Марш Тореодора з опери «Кармен».

СКМ: м/ф «Холодне серце» (фрагмент з фігурним катанням).

ХТД: музика О. Янушкевич, слова М. Ясакової «Пісня про зарядку».

Мета: формувати ключові, мистецькі та міжпредметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження; визначити, як впливає музика на емоційний стан людини; формувати значення музики у спорті; сприяти всебічному художньо-естетичному розвитку особистості дитини; закріпити знання про засоби музичної виразності на прикладі динаміки; виховувати слухацьку і виконавську культуру учнів, ціннісне ставлення до класичних творів.

Очікувані результати: здобувач освіти визначає, як змінюється настрій під впливом музичних творів; виконує пісню із задоволенням; добирає відповідну музику для заспокоєння, зняття втоми (спокійну, тиху) і для ранкової зарядки, підняття настрою (енергійну, веселу, бадьору).

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Поміркуйте.

Слайд5-6. Слово вчителя

Слайд7. Послухайте: Франц Шуберт «Вечірня серенада»

Слайд8-9. Послухайте: Жорж Бізе «Марш тореадора» з опери «Кармен».

Слайд10. Дайте відповіді на запитання.

Слайд11. Рухлива вправа

Слайд12-13. Слово вчителя

Слайд14. Перегляньте: М/ф «Крижане серце» (фрагмент з фігурним катанням)

Слайд15. Перегляньте фрагмент виступу з фігурного катання.

Слайд16. Перегляньте фрагмент виступу з художньої гімнастики.

Слайд17. Перегляньте фрагмент виступу з синхронного плавання.

Слайд18. Фізкультхвилинка

Слайд19. Послухайте «Пісню про зарядку» (музика О. Янушкевич, слова М. Ясакової).

Слайд20-22. Розучуємо «Пісню про зарядку».

Слайд23. Виконуємо «Пісню про зарядку».

Слайд24. Гімнастика для очей

Слайд25. Запам’ятайте!

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Поміркуйте.

Підсумок

Слайд27. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд28. Рефлексія. Вправа «Рюкзачок»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні