Каталог матеріалів

Ранкова зустріч №25 для 5 класу - Ігри: користь чи шкода?

«____»___________.20___ року

Конспект виховної години

№25. Ігри: користь чи шкода?

 Мета: ознайомити учнів із різними аспектами впливу ігор на фізичне, психічне та соціальне здоров'я людини; навчити аналізувати позитивні та негативні наслідки ігор; розвивати вміння критично оцінювати свій час та емоційний стан під час ігор; формувати усвідомлення важливості балансу між грою та іншими життєвими активностями; виховувати відповідальність та здатність приймати зважені рішення щодо організації дозвілля.

Обладнання та наочність: мультимедійна презентація.

Хід заняття

Вступна частина

Слайд 2. Ранкова зустріч.

Слайд 3. Робота над ребусом.

Слайд 4. Проблемне запитання.

Слайд 5. Проблемне запитання.

Слайд 6. Запитання від вчителя.

Слайд 7. Запитання від вчителя.

Cлайд 8. Повідомлення теми.

Слайд 9.Гімнастика для очей.

Основна частина

Слайд 10. Слово вчителя.

Слайд 11.Робота над зображенням.

Слайд 12. Слово вчителя.

Слайд 13. Слово вчителя.

Слайд 14. Слово вчителя.

Слайд 15. Слово вчителя.

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Правила безпечних ігор.

Слайд 18. Правила безпечних ігор.

Слайд 19. Вправа «Так чи ні?».

Слайд 20. Вправа «Так чи ні?».

Слайд 21.Вправа «Так чи ні?».

Слайд 22.Вправа «Так чи ні?».

Слайд 23.Вправа «Так чи ні?».

Слайд 24.Вправа «Так чи ні?».

Слайд 25.Цікаво знати.

Слайд 26.Цікаво знати.

Слайд 27.Цікаво знати.

Слайд 28.Цікаво знати.

Слайд 29.Цікаво знати.

Слайд 30.Складаємо пам’ятку «Як грати в ігри з користю?».

3. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 31. Рефлексія. Вправа «Скриньки настрою».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні