Каталог матеріалів

Урок №25 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Чому вода потребує охорони

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №25. Чому вода потребує охорони

Мета: наводити приклади водойм та їх використання, розповідати про використання води людиною, пояснювати значення води у природі; зміни станів води; необхідність охорони води, описувати способи очищення води і практикувати деякі з них (відстоювання, фільтрування); наголошувати на необхідності охорони водойм; застосовувати знання для економного використання води у побуті; виявляти шану до традицій українського народу у ставленні до води; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Робота з підручником.

Слайд7. Запам'ятай.

Слайд8. Розгляньте схему. Назвіть джерела забруднення води.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Практичне завдання.

Слайд11. За схемою розкажіть, як людина використовує воду.

Слайд12. Робота з підручником.

Слайд13. Словникова робота.

Слайд14. Практичне завдання.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Робота в парах.

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18-20. Робота в зошитах.

Слайд21. Перегляньте відео.

Підсумок

Слайд22. Висновок.

Слайд23. Чи знаєте ви, що…

Слайд24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд25. Рефлексія «Все в твоїх руках».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні