Каталог матеріалів

Урок №25 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Аналіз діагностувальної роботи. Чому не можна зайти за обрій?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №25. Аналіз діагностувальної роботи. Чому не можна зайти за обрій?

Мета: закріпити знання учнів про основні сторони горизонту; ознайомитися з проміжними сторонами горизонту; розвивати мовлення, мислення; виховувати пізнавальний інтерес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Мозковий штурм.

Слайд6. Яку місцевість називають відкритою, а яку — закритою?

Слайд7-8. Довідничок.

Слайд9. Що таке горизонт?

Слайд10. Що таке лінія горизонту?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Пофантазуй.

Слайд14. Словничок.

Слайд15. Горизонт має чотири основні сторони.

Слайд16. Скорочено їх записують так:

Слайд17. Цікаво знати.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19. Продовж речення.

Слайд20. Назви основні і проміжні сторони світу. Запиши їх в зошиті.

Слайд21. Розташуй стрілочку компаса так, щоб вона показувала на південь.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Поміркуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні