Каталог матеріалів

Урок №24 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Етична поведінка.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 24. Складники особистого добробуту.

Мета: дати учням поняття про значення етичної поведінки, гуманності та чуйності в міжособистісних відносинах; ознайомити учнів з поняттям толерантного ставлення та його важливістю для формування гармонійного спілкування; вивчити приклади ситуацій, де необхідна допомога іншим особам, та обговорити різні способи надання цієї допомоги; дати зрозуміти, як можна проявити гуманність та чуйність у повсякденному житті, особливо відносно людей з особливими потребами або тими, хто потребує допомоги; розвивати вміння співпрацювати та працювати в групі, обговорюючи ситуації, що вимагають етичних вирішень; закріпити знання та вміння, спрямовані на створення сприятливого середовища для всіх учасників навчального процесу.

Очікувані результати: учні осмислюють значення етичної поведінки, гуманності та чуйності в міжособистісних відносинах; ознайомити учнів з поняттям толерантного ставлення та його важливістю для формування гармонійного спілкування; наводять приклади ситуацій, де необхідна допомога іншим особам, та вміють обговорити різні способи надання цієї допомоги; розуміють, як можна проявити гуманність та чуйність у повсякденному житті, особливо відносно людей з особливими потребами або тими, хто потребує допомоги; вміють співпрацювати та працювати в групі, обговорюючи ситуації, що вимагають етичних вирішень; закріплюють знання та вміння, спрямовані на створення сприятливого середовища для всіх учасників навчального процесу.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 10. Пояснення вчителя.

Слайд 11. Змоделюйте ситуацію.

Слайд 12. Пояснення вчителя.

Слайд 13. Робота в групах.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Пояснення вчителя.

Слайд 17. Поділіться своїми думками.

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Пояснення вчителя.

Слайд 20. Відкритий мікрофон.

Слайд 21.  Змоделюйте ситуацію.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 22. Робота в групах.

Слайд 23. Відкритий мікрофон.

Слайд 24. Рухлива вправа.

Підсумок

Слайд 25. Опорні точки.

Слайд 26. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 27. Інтерактивна вправа.

Слайд 28. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 29. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні