Каталог матеріалів

Урок №24 для 1 класу з дизайну і технологій за І. Грущинською - За що я люблю природу? Виконання комбінованої аплікації. Виготовлення декоративного пан¬но «Вербові котики»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» напрямку "Дизайн і технології" з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №24. За що я люблю природу? Виконання комбінованої аплікації. Виготовлення декоративного панно «Вербові котики»

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмічання ліній на папері і картоні; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;

Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: кольоровий папір, ножиці, клей, картон, вушні палички, чорний фломастер.

Обладнання для вчителя: зразок виробу, мультимедійне обладнання.

 

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Відгадайте загадку.

Слайд6. Гра «Мікрофон».

Слайд7. Квітуча верба є однією з перших ознак приходу весни.

Слайд8. Розгляньте зображення. Пофантазуйте, чому квіти верби в народі називають котиками.

Слайд9. Пригадайте, символом якого свята є вербові котики.

Слайд10. Відеодемонстрація практичного змісту уроку.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12-13. Інструктажі.

Практична діяльність учнів

Слайд14. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.

Підсумок

Слайд15. Виставка робіт (фотосесія).

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні