Каталог матеріалів

Урок №24 для 3 класу з дизайну і технологій за М. Корнієнко - Створюємо макет світлофора. Виготовлення макета світлофора за зразком.

 «____»___________.20___ року

Конспект до уроку дизайн та технології з використанням навчального посібника "Я досліджую світ. Частина 2 (Дизайн та технології)". Авторів: Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.

Урок №24. Створюємо макет світлофора. Виготовлення макета світлофора за зразком.

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмічання ліній на папері і картоні; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;

Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: кольоровий папір, основа від паперових рушників, картон, олівець, ножиці, клей, двостороння липка стрічка.

Обладнання для вчителя: зразок готового виробу, мультимедійне обладнання.

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Поміркуй, чи несе дорога якусь небезпеку?

Слайд7. Коли ти йдеш вулицею ти…

Слайд8. Коли ти їдеш в транспорті ти…

Слайд9. За кермом сидить…

Слайд10. Розглянь малюнок.

Слайд11. Для кого призначений цей тротуар?

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Із якого боку тротуару повинні йти пішоходи?

Слайд14. Чи знаєте ви, коли пішоходи можуть рухатися проїзною частиною вулиці? А як називається даний знак? Навіщо він тут?

Слайд15-17. Рух транспорту і людей на пішохідному переході може регулюватися за допомогою світлофора.

Слайд18. Існують підземні переходи.

Слайд19. Надземні переходи.

Слайд20-22. Розгляньте знаки. Що вони означають? 

Слайд23. Коли пішоходи можуть рухатися проїзною частиною?

Слайд24. Поміркуй. Чому перехід називають зеброю?

Слайд25. Розкажи, як правильно переходити проїзну частину.

Слайд26. Хто порушує правила дорожнього руху. Поясни чому?

Слайд27. Які знаки трапляються тобі на шляху?

Слайд28. Відеодемонстрація практичного змісту уроку.

Слайд29. Фізкультхвилинка.

Слайд30-31. Інструктаж.

Практична діяльність учнів

Слайд32. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.

Демонстрація виробів

Слайд33. Виставка робіт (фотосесія).

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні