Каталог матеріалів

Урок №24 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Первісні люди. Трипілля і Київська Русь.

«____»___________20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок №24. Первісні люди. Трипілля і Київська Русь.

Мета: сформувати уявлення про первісних людей, умови їх проживання; розглянути характерні риси розвитку землеробства та скотарства, схарактеризувати трипільську археологічну культуру, розглянути спосіб життя носіїв землеробства; виховувати інтерес до історії давнього часу; ознайомити дітей із Трипільською цивілізацією і Київською Руссю; розвивати увагу, логічне та критичне мислення, спостережливість, вміння аналізувати; вчити учнів висловлювати свою думку, активно слухати, взаємодіяти з однокласниками; виховувати інтерес до історичних знахідок минулого. 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Машина часу.

Слайд6. Розглянь малюнок та опиши.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Допоможи мамі-мамонту.

Слайд9. Мама знайшла своє мамонтеня.

Слайд10. Поміркуй та розфарбуй списи.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-13. Заповни математичні піраміди.

Слайд14. Машина часу.

Слайд15. Розглянь малюнки та опиши.

Слайд16. Поміркуй та опиши.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-21. Розв’яжи задачі.

Слайд22. Машина часу.

Слайд23. Розглянь зображення правителів Київської Русі.

Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Закресли зайвий малюнок у кожному рядку.

Слайд26-27. Запиши математичні вирази.

Слайд28. Розглянь малюнки.

Слайд29. Розв’яжи математичні ребуси.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні