Каталог матеріалів

Урок №24 з образотворчого мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Мистецтво і здоров’я

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №24 Мистецтво і здоров’я

Теплі кольори.

СМ: Натюрморти з фруктами: О. Коцура, М. Дж. Ленг, К. Вернер.

ХТД: Зображення фруктів і овочів теплих кольорів (акварель)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «натюрморт»; повторити та закріпити вміння розрізняти теплі та холодні кольори; формувати навички та вміння організації робочого місця відповідно до виду образотворчого мистецтва; розвивати дрібну моторику рук; продовжувати формувати уміння аналізувати, узагальнювати;  виховувати любов до природи та інтерес до уроків малювання.

Очікувані результати: здобувач освіти розрізняє теплі і холодні кольори; сприймає твір мистецтва, аналізує спосіб зображення предметів на картині; розташовує на площині окремі зображення, утворюючи композицію натюрморту, використовуючи всю площину аркуша.  

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва;  за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування  уміння  визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання:  мультимедійний комплект, ємність для води, фарби.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-4. Відгадайте загадку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Гра «Мікрофон»

Слайд7. Розгляньте круг кольорів. Пригадайте, які кольори називаються теплими, а які – холодними.

Слайд8. Поспілкуймось.

Слайд9-13. Гра «Впіймай теплий колір»

Слайд14. Пригадайте.

Слайд15-18. З’єднайте геометричну фігуру з малюнком.

Слайд19. Розгляньте зображення.

Слайд20. Запам’ятайте.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд22-23. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд24. Намалюйте один з улюблених фруктів, забарвлений у теплі кольори (акварель).

Слайд25. Послідовність виконання

Слайд26. Гімнастика для очей

Слайд27. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд28. Розгляньте зображення. Знайдіть 10 відмінностей.

Слайд29. Пригадайте і назвіть овочі та фрукти, забарвлені в холодні кольори.

Рефлексія

Слайд30. Рефлексія. Вправа «Інтерв'ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні