Каталог матеріалів

Урок №23 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [а], позначення його буквою «а». ЗЗвуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

Урок № 23. Звук [а], позначення його буквою «а». Звуко-буквені зіставлення. Зіставлення звукових схем зі словами-назвами намальованих предметів

Мета: вивчити букви А, а; формувати в учнів уміння групувати предмети за певними ознаками; розвивати в школярів фонетичний слух, орфоепічні вміння; поповнити словниковий запас першокласників словами «абетка», «азбука», «алфавіт».

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Артикуляційна хвилинка

Слайд 4. Гра «Знайдіть спільний звук»

Слайд 5. Гра «Полювання»

Слайд 6. Ознайомлення з буквою А. Розглядування її в Букварику або на демонстраційних зразках

Слайд 7. Слово вчителя

Слайд 8. Фізкультхвилинка

Слайд 9. Розвиток в учнів аудіативних умінь. Послухайте оповідання

про хлопчика, у якого була дуже цікава абетка.

Слайд 10. Ознайомлення з буквами А, а.

Слайд 11. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 12. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів.

Слайд 13. Логіко-мовленнєві вправи: групування предметів, вилучення

«зайвого». Повторення понять «живий», «неживий».

Слайд 14. Рухлива вправа

Слайд 15. Робота з предметами, які намальовані у «віночку»

Слайд 16. Робота з віршем М. Хоросницької

Слайд 17. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні