Каталог матеріалів

Урок №23 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Як народжується мистецтво

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №23 Як народжується мистецтво

Художник/художниця, майстер/майстриня, скульптор/скульпторка, процес створення художніх творів.

СМ: М. Вольштейн «Народний майстер Язловський», Г. Ласло «Гончар», Д. Герхарц «Маленька художниця», С. Васильківський «Хутір», А. Кон «Дощ».

ХТД: «Вигадана тваринка» (матеріали на вибір)

Мета: актуалізувати знання про художні матеріали та професії; поглиблювати вміння та навички учнів щодо стилізування природних форм; розвивати вміння бачити багатство кольорів і форм у навколишньому світі; формувати естетичний смак; збуджувати в учнів інтерес до творчої діяльності; виховувати любов до природи та бережливе ставлення до неї.

Очікувані результати: здобувач освіти застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів, експериментує з кольорами, лініями, формами, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способи художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, папір, фарби, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

Слайд4-8. Розгадайте загадки.

Слайд9. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд10-11. Слово вчителя

Слайд12. Подивіться, як художники зображують народних майстрів.

Слайд13. Слово вчителя

Слайд14. Визначте, що знадобилося художнику, щоб створити ці роботи.

Слайд15. Вправа «Мікрофон»

Слайд16. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд19. Оберіть матеріали, які вам подобається. Пофантазуйте! Намалюйте тваринку, якої немає у природі. Це буде тільки ваша тваринка. Вигадайте їй назву.

Слайд20. Послідовність виконання

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд23. Online завдання

Слайд24. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд25. Рефлексія. Вправа «Пірамідка вражень»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні