Каталог матеріалів

Урок №23 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Планета динозаврів. Виготовляємо динозавра.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №23. Планета динозаврів. Виготовляємо динозавра

 

Очікувані результати:

Учні формують уявлення про епоху динозаврів та їх різноманітність; засвоюють знання про основні види динозаврів і їх спосіб життя; поповнюють словниковий запас; розвивають навички спілкування; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її; навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; розвивають навички рукоділля через виготовлення моделі динозавра; навчаються працювати в парах та в групах.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

учити розпізнавати основні види динозаврів; ознайомлювати з їхнім способом життя та середовищем існування; вдосконалювати навички аналізу та сприйняття усної інформації; розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, увагу; навчати виготовляти моделі динозаврів із підручних матеріалів;

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; самоорганізовуватися до навчальної діяльності; будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі; виконувати розумові операції й практичні дії;

загальнокультурної: розвивати культуру міжособистих відносин, толерантну поведінку; виховувати інтерес до науки та історії нашої планети; розвивати естетичне сприйняття та творчі здібності через виготовлення моделей динозаврів;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи); оволодіння навичками опису історичних подій та процесів; розвивати вміння передавати інформацію про виготовлення моделей;

соціальної: оволодіння навичками стосунків; розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, в групі; виховувати чемність, повагу до старших та однолітків;

інформаційної: вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, володіти і оперувати інформацією; розвивати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; вдосконалювати уміння аргументувати й відстоювати свою думку;

здоров’язберігаючої: формувати навички дбайливого ставлення до збереження здоров’я свого та оточуючих; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; навички попередження соціальних непорозумінь.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, LEGO.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Чи знаєте ви?

Фізкультхвилинка

Слайд 6. Рухлива вправа.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 7-8. Прочитай вірш

Слайд 8. Поміркуй

Слайд 9. Поміркуй та розкажи

Слайд 10. Поміркуй та розкажи. Розглянь малюнок та поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 12. Поміркуй

Слайд 13-14. Познайомся з динозаврами

Слайд 15-16. Розглянь зображення динозаврів.

Усвідомлення набутих знань

Слайд17. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 18. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні