Каталог матеріалів

Урок №23 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Пізнаємо себе

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №23. Пізнаємо себе

Мета: допомогти учням краще зрозуміти свої особистісні якості, інтереси, сильні сторони та можливості для розвитку, ознайомити учнів з концепцією самосвідомості та самооцінки. допомогти у визначенні своїх сильних і слабких сторін, інтересів та цінностей, розвивати навички самоаналізу, планування та постановки цілей, що сприяють особистісному і професійному росту, розуміння та управління власними емоціями, а також розвиток здатності до емпатії та комунікації з іншими, допомогти в визначенні короткострокових і довгострокових цілей, а також розробка планів для їх досягнення, розвивати соціальні навички, вміння працювати в команді, адаптація до різних соціальних ситуацій.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Як за допомогою органів чуття, людина досліджує природу?

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. Є люди з адекватною самооцінкою.

Слайд10. Є люди із заниженою самооцінкою.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Є люди із завищеною самооцінкою.

Слайд13. Досліди, як самооцінка людини впливає на її зовнішній вигляд і здоров’я.

Слайд14. Робота з підручником.

Слайд15. Прослухайте оповідання Василя Сухомлинського «Скляний чоловічок»

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17. Обговоріть.

Слайд18. Про яку рису характеру йдеться в прислів’ї?

Слайд19. Поясни прислів’я.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Поясни прислів’я.

Слайд22. Виконай завдання.

Слайд23. Робота в зошиті.

Слайд24. Online завдання.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Перевір себе.

Підсумок.

Рефлексія.

ТЕХНІЧНІ МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ

1. Операційна система:

  • Windows 10 / Windows 11 (64-bit);
  • macOS 12.0 (Monterey) або новішою;
  • iOS 15+ чи Android 11+ (для мобільних пристроїв).

2. Офісне програмне забезпечення. Для коректного відкриття матеріалів рекомендовано пакет програмного забезпечення Microsoft Office 2021 або новішу версію (рекомендовано Microsoft 365). Допускається використання LibreOffice версії 7.5 і вище (дане програмне забезпечення є альтернативним, і потрібно розуміти, що можливе візуальне зміщення шрифтів, зображень, а також проблеми з відтворення мультимедіа чи відображенням зображень). Використання версій Microsoft Office, старіших за 2021 рік, може призвести до некоректного відображення презентацій, шрифтів, відео та анімацій.

3. Архіватор. Для розпакування файлів необхідно вкористовувати:

4. Мультимедійна підтримка. Пристрій має підтримувати сучасні медіакодеки (H.264 / AAC), необхідні для відтворення відео й аудіо, вбудованих у презентації. Для роботи з анімаціями необхідна підтримка DirectX 12+ (Windows) або Metal (macOS). У разі відсутності програмно забезпечення QuickTime https://support.apple.com/ru-ru/106375 можлива помилка під час відтворення вбудованого відео в презентацію, а саме «Носій відсутній».

5. Мінімальні технічні характеристики обладнання:

  • Процесор: не нижче Intel Core i3 або AMD Ryzen 3.
  • Оперативна пам’ять: від 4 ГБ (рекомендовано 8 ГБ).
  • Відеокарта: інтегрована Intel UHD / AMD Vega або дискретна.
  • Вільне місце на диску: не менше 2 ГБ.
  • Екран: роздільна здатність не менше 1366×768 (рекомендовано Full HD 1920×1080).

6. Інтернет-з’єднання. Для завантаження матеріалів необхідне стабільне підключення до Інтернету зі швидкістю від 5 Мбіт/с. Для доступу до інтерактивних компонентів необхідно використовувати сучасний браузер (Google Chrome, Opera, Safari або Mozilla Firefox останніх версій).

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні