Каталог матеріалів

Урок №23 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Передбачення подій у творі за заголовком. За Лесею Храпливою-Щур «Вишивані квіти». Порівняння рис характеру персонажів.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №023. Передбачення подій у творі за заголовком. За Лесею Храпливою-Щур «Вишивані квіти». Порівняння рис характеру персонажів.

Мета: ознайомити учнів з легендою Лесі Храпливої-Щур «Вишивані квіти», вчити порівнювати риси характеру персонажів, добирати заголовки до частин тексту, збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності дітей, мовлення. Виховувати любов до рідної землі, родинні почуття.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

Слайд 4. Вправа «Урок співів».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Гімнастика для очей.

Слайд 6. Вправа «Дешифрувальник».

Слайд 7. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 8. Вправа «Передбачення».

Слайд 9. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. «Щоденні 5». Слухаю і розумію. Прочитай першу частину тексту.

Слайд 11. Завдання для уважних читачів.

Слайд 12. «Щоденні 5». Слухаю і розумію. Прочитай наступну частину тексту.

Слайд 13. Словникова робота.

Слайд 14. Завдання для уважних читачів.

Слайд 15. «Щоденні 5». Слухаю і розумію. Дочитай легенду.

Слайд 16. Завдання для уважних читачів.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Вправа «Продовжте речення».

Слайд 19. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 20. Заповніть таблицю (на аркуші).

Слайд 21. Метод «Шість капелюхів, що мислять».

Слайд 22. Заповнення щоденника читача.

Підсумок

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні