Каталог матеріалів

Урок №22 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Як діяти в непередбачених ситуаціях? Комікс. Професор Фейковський vs 4-А. Раунд 2.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №22. Як діяти в непередбачених ситуаціях? Комікс. Професор Фейковський vs 4-А. Раунд 2

Мета: ознайомити учнів з правилами безпечної поведінки на вулиці; учити школярів визначати небезпечні для життя і здоров’я місця в населеному пункті; розвивати навички безпечної поведінки на вулиці та в інтернеті; виховувати обережність, винахідливість, уміння знаходити вихід із небезпечних ситуацій.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Випиши з першого слова першу літеру, з другого – другу, з третього – третю і так далі. Поясни, як ти розумієш значення слова, що утворилось.

Слайд6. Розглянь речі, які нібито належали геніальному детективу.

Слайд7-8. Чи правильно вчинили діти в кожній ситуації? Хто з них дбає про своє здоров’я та безпеку? Як дієш ти в таких випадках?

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Як не заразитися вірусною хворобою? Прочитай репліки дітей. Доповни.

Слайд13. Ворог вірусів та мікробів: як «працює» звичайне мило?

Слайд14. Робота в підручнику.

Слайд15-16. Запитання для обговорення.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розкажи.

Слайд19-20. Розгляньте малюнки. До чого може призвести така поведінка дітей?

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Творча праця.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні