Каталог матеріалів

Урок №22 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - В. Табур «Що там, на горищі?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №22. В. Табур «Що там, на горищі?»

Мета: опрацювати оповідання «Що там, на горищі?» (за однойменним твором Валентини Табур); вирізняти в художньому тексті образні вислови й пояснити, які саме образи вони допомагають уявити; описувати різницю між дитинством сучасних дітей та у минулому (одяг, іграшки, заняття тощо); пояснити, що життя кожного покоління відрізняється від життя іншого; заохотити учнів цікавитися у старших людей про минуле.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6-8. Читаємо твір «Що там, на горищі?»

Слайд9. Побесідуймо.

Слайд10. Рухлива вправа .

Слайд11-12. Обери правильні варіанти.

Слайд13. Намалюй предмети, які Вероніка побачила на горищі.

Слайд14. Як змінювалися праски? Розтав у відповідній послідовності.

Слайд15. Розглянь зображення. Скільки важила праска ще сто років тому?

Слайд16. Пофантазуй.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Які із цих предметів є сучасними, а які — старовинними?

Слайд19. Яка техніка нині замінила зображені предмети?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Творча праця.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні