Каталог матеріалів

Урок №22 для 1 класу з музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Ноти в межах І октави. СМ: К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії):

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №22. Ноти в межах І октави. СМ К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії), Пісня Котика «Ти, мій брате півнику»; Пісня Лисички «Півнику-братику, ясний соколику»; Пісня Півника «Котику-братику, несе мене Лиска». М/ф «Лисичка, Котик і Півник». ХТД «Зайчик і лисичка» муз. Я. Степового слова народні – розучування, виконання у ролях

Мета: дати першокласникам уявлення про нотний стан як рядок для запису музичних звуків; закріплювати вміння учнів слухати та аналізувати музичні твори. Виховувати любов та інтерес до музики; виховувати естетичні почуття. Розвиток вокально-хорових навичок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Котика «Ти, мій брате півнику».

Слайд6. К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Лисички «Півнику-братику, ясний соколику".

Слайд7. К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Півника «Котику-братику, несе мене Лиска».

Слайд8. Як музика опери передає казкові події? Вибери слова, що характеризують музику кожного персонажа опери.

Слайд9. М/ф «Лисичка, котик і півник».

Слайд10. Порівняй героїв мультфільму.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Ознайомимось з текстом пісні «Зайчик і лисичка» музика Я. Степового, слова народні.

Слайд13. Виконання пісні «Зайчик і лисичка».

Слайд14. Виконайте з однокласниками та однокласницями пісню в ролях.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні